img
Şikayetlerimi Ve Önerilerimi Nereye İletebilirim?
Her türlü şikayet ve önerilerinizi, iletisim@dunyadan.com.tr e-posta adresimize veya sitemizde yer alan "İletişim" bölümündeki form aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
Güvenli Alışveriş İçin Ne Yapmalıyım?
Güvenli alışveriş için alıcı ve satıcı olarak dikkatli olmanız gerekmektedir. Alıcılar olarak, ödeme yapmadan önce satıcının güvenilirliğini kontrol edin. Satıcılar olarak, ürünü alıcıya göndermeden önce ödemenin hesabınıza geçtiğinden emin olun.
İlan Vermek Ücretli Mi?
Dunyadan.com.tr'de standart ilan vermek ücretsizdir. Ancak, ilanınızı öne çıkarmak veya daha fazla görünürlük sağlamak için çeşitli öne çıkarılmış ilan paketlerimiz bulunmaktadır. Bu paketlerin detayları ve fiyatlandırması için "Reklam Seçenekleri" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İlan Nasıl Verilir?
İlan vermek için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra "İlan Ver" butonuna tıklayarak ilanınız için gerekli bilgileri doldurun. İlanınızı özelleştirmek için kategorinizi seçin, ürün veya hizmetinizle ilgili açıklama yapın, fiyat belirleyin ve fotoğraflar ekleyin. Unutmamak gerekir ki onaysız profiller ilan veremez!
Siteye Nasıl Üye Olabilirim?
Sitemize üye olmak çok kolay! Ana sayfada bulunan "Üye Ol" butonuna tıklayın ve açılan formda gerekli bilgileri doldurun. Kayıt işleminizi tamamlarken isim, soyisim, doğum tarihi ve T.C kimlik numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ilan veremezsiniz.
Dunyadan.com.tr Kısaca Nedir ?
Dunyadan.com.tr, araba, emlak, kitap, ikinci el ve daha birçok kategoride ilanlar ekleyebileceğiniz veya bu ilanlardan alışveriş yapabileceğiniz bir çevrimiçi satış platformudur. Kullanıcılar, ürün ve hizmetlerini milyonlarca potansiyel müşteriye sunma fırsatı bulur.
İlanımın Daha Fazla Kişiye Ulaşmasını Nasıl Sağlayabilirim?
İlanınızın daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız, ilan başlığınızı açıklayıcı ve çekici hale getirin, detaylı açıklamalar ekleyin, doğru kategoriye yerleştirin ve görseller kullanın. Ayrıca, ilanınızı sosyal medya platformlarında da paylaşabilirsiniz.
Dunyadan.com.tr Üzerinde Hangi Ödeme Yöntemleri Geçerlidir?
Dunyadan.com.tr üzerinde gerçekleştirilen alışverişlerde genellikle satıcılarla doğrudan iletişime geçildiği için ödeme yöntemleri satıcıya bağlı olabilir. Ancak, güvenli alışveriş için güvenilir ödeme yöntemlerini tercih etmeniz önemlidir.
İlanımla İlgili Soruları Nasıl Yanıtlayabilirim?
İlanınızla ilgili gelen soruları, hesabınız üzerinden veya belirttiğiniz iletişim bilgileriyle (telefon, e-posta) yanıtlayabilirsiniz. Potansiyel alıcılarla sağlıklı bir iletişim kurarak sorularını yanıtlamak ve gerektiğinde ek bilgi sağlamak önemlidir.
Üyemiz Var

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222

Dunyadan.com.tr Türkan ile Sohbet Et

Geri

Anasayfa

Üye Giriş

Üye Ol

İlan Ekle