img

Kullanım Koşulları

Dunyadan.com.tr, Dünyadan E-ticaret ve İthalat İhracat Ltd. Şti. (bundan böyle "Şirket" olarak anılacaktır) tarafından işletilmektedir. Web sitemizi kullanımınız aşağıda belirtilen kullanım koşullarına tabidir. Web sitemizi kullanarak, bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu koşulları dikkatlice okuyunuz.

1. Genel Bakış

Dunyadan.com.tr, kullanıcılarına araba, emlak, kitap, ikinci el ve daha birçok kategoride ilan ekleyip müşteri bulma olanağı sunan bir satış platformudur. Kullanıcılarımızın güvenli ve etkili bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için oluşturulmuş kurallar çerçevesinde hizmet vermektedir.

2. Hizmet Şartları

Web sitemizi kullanarak, ilan verme, ilanlara yanıt verme ve ilanlardan alışveriş yapma gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerin kullanımı sırasında, ilgili yasalara, düzenlemelere ve bu kullanım koşullarına uygun davranmanız gerekmektedir.

3. Kullanıcı Yükümlülükleri

  • Kullanıcılar, gerçek ve doğru bilgilerle kayıt olmalıdır.
  • İlanlar, ilgili kategorilere uygun ve doğru bilgiler içermelidir.
  • Telif hakkı olan materyallerin izinsiz kullanımı yasaktır.
  • Kullanıcılar, başkalarının haklarına zarar verici, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, iftira niteliğinde, müstehcen veya ahlaka aykırı içerik yayınlamamalıdır.

4. Fikri Mülkiyet

Dunyadan.com.tr üzerinde yer alan tüm içerikler (metinler, grafikler, logolar, ikonlar, görüntüler vb.) Şirketin ve/veya lisans verenlerin mülkiyetindedir ve ulusal ve uluslararası fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır.

5. Sorumluluk Reddi

Şirket, web sitesinde yer alan ilanların doğruluğu, tamamlığı veya güvenilirliği konusunda hiçbir garanti vermez. Kullanıcılar, ilanlar üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerin riskini üstlenir.

6. Değişiklikler

Şirket, bu kullanım koşullarını herhangi bir zamanda güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler web sitemizde yayınlandıktan sonra derhal yürürlüğe girer.

7. Uygulanabilir Kanunlar

Bu kullanım koşulları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Taraflar, bu koşullardan kaynaklanan her türlü ihtilafın çözümü için Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin yetkisini kabul eder.

Yorumlar

Yorum Yap

Üyemiz Var

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222

Dunyadan.com.tr Türkan ile Sohbet Et

Geri

Anasayfa

Üye Giriş

Üye Ol

İlan Ekle